Kupa
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
LAJMI I FUNDIT: Ndërron jetë ish deputeti nga Struga (FOTO)
Qyteti, Slider

LAJMI I FUNDIT: Ndërron jetë ish deputeti nga Struga (FOTO)

Ish-deputeti i Strugës, Stojçe Kovaçevski ka ndërruar jetë mbrëmë, ndërsa lajmin për vdekjen e tij e ka njoftuar Radmila Shekerinska, informon Struga Ekspres

“Iku përgjithmonë shoku ynë, shoku ynë socialdemokrat, doktor i mjekësisë interne dhe ish-deputeti Stojçe Kovaçevski nga Struga. Kujtimi i këtij njeriu të mrekullueshëm do të mbetet me ne përgjithmonë. Ndershmëria, parimi, drejtësia dhe përkushtimi e bënë një person të veçantë në politikë. Ngushëllime familjes!”, ka shkruar Shekerinska në Facebook.
(Struga Ekspres)

November 25, 2021

Struga Ekspres