/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
LAJMI I FUNDIT: FC.STRUGA “Trim&Lum” fiton përsëri, kësaj radhe mposht Renovën e Tetovës
Qyteti, Slider

LAJMI I FUNDIT: FC.STRUGA “Trim&Lum” fiton përsëri, kësaj radhe mposht Renovën e Tetovës


Shkëlqen përsëri FC.STRUGA “Trim&Lum”, kësaj radhe në fushën e saj duke ia rrembyer tri pikët FC.Renovës nga Tetova,informon Struga Ekspres.

Kjo është ndeshja e dytë radhazi që ekipi strugan fiton dy ndeshje, njëra ndaj Rabotnickit si mysafir dhe tjera si vendas.

Fc.Struga e mbyll ndeshjen me nje lojtar mê pak, si pasojë e kartonit të kuq në minutat shtesë.
Githsej ekipi strugan ndeshkohet gjithsej me 7 karton te verdhe dhe ekipi mysafirë me 4 karton të verdhë.

Kjo fitore e struganeve grumbullon në tabelë gjithsej 14 pikë.

(Struga Ekspres)

October 23, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres