Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLajmi i fundit: Aksident në rrugën Strugë-Ohër, ka edhe të lënduar (FOTO)

Lajmi i fundit: Aksident në rrugën Strugë-Ohër, ka edhe të lënduar (FOTO)

Para pak çastesh në rrugën Strugë-Ohër, janë përplasur tre makina, një aksident zingjiror që ka bllokuar komunikacionin në vendin ku ndodhi aksidenti, raportojnë dëshmitar të rastit.
Sipas dëshmitarëve përveç dëmtimeve materiale, ka dhe persona të lënduar lehtë.Ekipet e policisë janë në vendin e ngjarjes për të hetuar rastin në fjalë.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments