/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
LAJMI I FUNDI/ Filipçe: 14 të vdekur dhe 404 të prekur me koronavirus në Maqedoni
Maqedoni, Slider

LAJMI I FUNDI/ Filipçe: 14 të vdekur dhe 404 të prekur me koronavirus në Maqedoni

Në 24 orët e fundit, janë kryer 1524 teste dhe 404 raste të reja të kovid-19 janë regjistruar në:
– Shkup 172
– Kumanovë 15
– Dibër 4
– Stip 8
– Prilep 25
– Tetovë 41
– Struga 4
– Veles 6
– Manastir 4
– Ohër 11
– Kavadar 5
– Gostivar 20
– Gjevgjeli 9
– Strumica 29
– Kriva Pallanka 2
– Kochani 18
– Probistip 3
– Berovë 6
– Vinica 2
– Dellçevë 4
– Sveti Nikolla 2
– Kërçovë 3
– Resnjê 2
– Negotinë 9

14 persona vdiqën, pacientë nga Prilep (77), Kumanovë (76 dhe 66), Kriva Pallanka (65), Shkup (80), Gjevgjeli (51), Kocani (83), Struga (66), Manastir (68), Resneni (52 dhe 83), Vinica (67), Berova (67), Tetova (59). Të gjithë pacientët vdiqën në spital.
(Struga Ekspres)

October 24, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres