Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLAJMI FUNDIT: Ja sa persona kanë votuar në Strugë dhe rrethinë deri...

LAJMI FUNDIT: Ja sa persona kanë votuar në Strugë dhe rrethinë deri në ora 11:00

Në Strugë dhe rrethinë deri në ora 11:00 kanë votuar 4416 persona, pra,7.19 përqind.

Struga dhe fshatrat kanë gjithsej 61.496 votues.

Sot,24 prill 2024, votohet për zgjedhjet presidenciale në RMV, ku kandidojnë gjithsej 7 kandidat, dy nga ata janë shqiptarë.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments