Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLAJM I MIRË/ Struga edhe sot nuk ka të prekur me koronavirus

LAJM I MIRË/ Struga edhe sot nuk ka të prekur me koronavirus

Në 24 orët e fundit, janë kryer 387 teste dhe 48 raste të reja të kovid-19 janë regjistruar në:

-Shkup 20
-Kumanovë 3
-Dibër 1
-Prilep 3
-Tetovê 1
-Strumicë 4
-Kocani 9
-Probishtip 1
-Pehçevë 1
-Vinica 2
-Delçevë 1
-Sveti Nikolla 2

Vdiqën 4 pacientë nga Shkupi (73 dhe 62), Kumanova (69) dhe Tetova (72).

Numri i përgjithshëm i të diagnostikuarve në vendin tonë që nga fillimi i epidemisë është 17674, numri i pacientëve të shëruar është 14642, numri i vdekjeve është 729, dhe aktualisht numri i rasteve aktive në vend është 2303.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments