Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLAJM I MIRË/Sot Struga nuk ka persona të infektuar me koronavirus

LAJM I MIRË/Sot Struga nuk ka persona të infektuar me koronavirus

Në 24 orët e fundit, u kryen 947 teste dhe 365 raste të reja të kovid-19 u regjistruan në:

-Shkup 126
-Kumanovë 27
-Shtip 19
-Prilep 9
-Tetovë 33
-Veles 26
-Manastir 7
-Ohër 2
-Kavadarci 25
-Gostivar 22
-Gevgjelija 12
-Strumica 7
-Kriva Pallanka 4
-Radovish 5
-Krushevë 1
-Kochani 2
-Probishtip 1
-M.Brod 1
-Berovo 1
-Kratovë 1
-Sveti Nikolla 5
-Kërçovë 3
-Resnjë 3
-Negotinë 23

Njëzet e pesë njerëz vdiqën, dymbëdhjetë pacientë nga Shkupi (74, 79, 75, 66, 75, 80, 82, 67, 75, 70, 71 dhe 61), një nga Kumanova (67), tre nga Prilepi (73, 85 dhe 81g), një nga Struga (81), dy nga Manastiri (47 dhe 74g), dy nga Gostivari (45 dhe 84), një pacient nga Gjevgjelia (75), një nga Berova (85), një nga Delçeva (87) dhe një pacient nga Negotina (65). Nga këta, dy vdiqën jashtë spitalit, pjesa tjetër vdiq në spital.(Struga Ekspres)

https://www.facebook.com/1819203381720020/posts/2570259886614362/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments