Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeShqipëriLajm i fundit/ Nxirren dy trupa të pajetë tek vila Palma në...

Lajm i fundit/ Nxirren dy trupa të pajetë tek vila Palma në Durrës! 7 viktima deri tash nga Tërmeti

Nxirren dy trupa të pajetë tek vila Palma në Durrës. Shkon në 7 numri i viktimave.

Tërmeti ishte 6.3 ballê dhe solli pasoja tê rênda duke rritur numrin e viktimave.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments