/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Lajm i fundit: Nesër në Shqipëri fillon vaksinimi kundër koronavirusit
Shëndetësi, Shqipëri, Slider

Lajm i fundit: Nesër në Shqipëri fillon vaksinimi kundër koronavirusit

Kryeministri i Shqipërisë para pak çatesh në llogarinë e tij në Facebook, jep lajmin e madh për shqiptarēt duke njoftuat se nga nesër në Shqipëri fillon vaksinimi i qytetarëve kundër COVID-19, e cila deri më sot shkaktoi miliona të prekur dhe të vdekur nëpër botë, njofton Struga Ekspres.

Ja njoftimi i Edi Ramës:

 

LAJM I MIRË😍

Nesër nisim vaksinimin antiCovid19💪

#ShqipëriaBuzëqesh🌼

https://www.facebook.com/138734771522/posts/10158451878111523/

(Struga Ekspres)

January 10, 2021

error: Content is protected !!
Struga Ekspres