Sunday, June 4, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniLajm i fundit: Aksion i madh policor në Shkup

Lajm i fundit: Aksion i madh policor në Shkup

Një aksion i madh policor është duke u zhvilluar për momentin në Karposh për të arrestuar ata që ishin përfshirë në incidentin e armatosur në hotelin Aleksandar Palace.

Stacioni policor Karpos është nën rrethim. E gjithë hyrja në të është bllokuar nga policia.

Dy ditë më parë pati incident me armë zjarri në hotel Aleksandar Palace dhe për këtë policia është në kërkim të tyre.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments