Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaKy qen punon në aeroport dhe ja çfarë pune bën (VIDEO)

Ky qen punon në aeroport dhe ja çfarë pune bën (VIDEO)

Qeni Piper ka për detyrë që t’i përzë kafshët e egra nga pista e aeroportit dhe po e kryen detyrën e vet në mënyrë të shkëlqyeshme.

Brian punon në aeroport dhe puna e tij nënkupton kontrollin e kafshëve të egra. Për të kryer punën sa më mirë i ndihmon qeni i tij besnik Piper.

Derisa të tjerët problemin me kafshët e egra e zgjidhin me të shtëna, ky dallon posaçërisht sepse problemin e ka zgjidhur në mënyrë shumë interesante.

Qeni i tij Piper i ndjekë shumë me sukses kafshët e egra nga pista. Ai madje ka edhe pajisje speciale e cila i ndihmon në punë.

Piper’i për këtë punë është trajnuar një vjet e gjysmë, dhe tani punon si profesionist i vërtetë.

Edhe Brian është i lumtur se e ka rastin që si kolegë ta ketë mikun më të mirë dhe më besnik.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments