/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Ky është personi që sulmoi me thikë 5 persona në xhaminë e Tiranës (FOTO)
Rajoni, Slider

Ky është personi që sulmoi me thikë 5 persona në xhaminë e Tiranës (FOTO)

Policia e Shqipërisë tashmë ka identifikuar autorin e sulmit me thikë në xhaminë “Dine Hoxha” në rrugën e Kavajës, në Tiranë, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur pesë persona. Sulmuesi është identifikuar si Rudolf Nikolli nga Burreli. Ai ka qëlluar me thikë pesë persona brenda ambienteve të xhamisë. Autori i plagosjes është neutralizuar dhe arrestuar nga shërbimet e Policisë.

April 19, 2021

error: Content is protected !!
Struga Ekspres