Sunday, June 4, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniKy është numri i rasteve të reja me koronavirus në 24 orët...

Ky është numri i rasteve të reja me koronavirus në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë njofton se nga 1766 teste të kryera, janë regjistruar 127 raste të reja të të infektuarve me Kovid-19, dhe atë: Shkup-90, Ohër-9, Manastir dhe Shtip nga 6, Kavadar-4, Strumicë-3, Prilep, Resnjë dhe Vinicë nga 2, Kumanovë, Kërçovë dhe Strugë nga 1. Ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik njoftojnë për 261 pacientë të shëruar, ndërkohë që betejën e kanë humbur 6 pacientë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments