Sunday, June 4, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniKy është numri i rasteve të reja dhe vdekjeve nga Covid -19...

Ky është numri i rasteve të reja dhe vdekjeve nga Covid -19 në 24 orët e fundit në RMV

Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 467 raste të reja. Ndërsa ISHP, njofton se humben jetë gjatë këtyre orëve edhe 23 viktima të tjerë.

Bëhet e ditur se numri i të shëruarve është 496

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments