/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Ky është moti sot
Maqedoni, Slider

Ky është moti sot

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira të pakta dhe me periudha me diell. Në pjesën perëndimore dhe veriore të vendit do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Gjithashtu do të fryjë erë e fortë jugore, e cila do të arrijë deri 60 km në orë.

Temperaturat maksimale sot do të lëvizin prej 18 deri 27 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil dhe me temperatura mesatare për këtë periudhë të vitit.

October 29, 2018

error: Content is protected !!
Struga Ekspres