Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKy është moti sot

Ky është moti sot

Moti sot në Maqedoni do të jetë me reshje të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës.
Reshje më të dendura do të ketë në pjesën jugore dhe jugperëndimore të vendit.

Temperaturat ditore në Shkup do të arrijnë deri 5 gradë celcius, ndërsa gjatë ditës së nesërme do të arrijnë deri 8 gradë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments