Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKy është moti sot

Ky është moti sot

Moti në Maqedoni do të jetë me diell, në mëngjes ftohtë dhe me kushte për mjegull në disa lugina.
Temperatura do të lëvizë prej dy deri 10 gradë.
Në Shkup do të jetë me diell, në mëngjes ftohtë dhe me kushte për mjegull. Temperatura do të arrijë deri 7 gradë.
Në ditët në vijim do të mbajë periudhë e motit të qëndrueshëm me temperatura të ulëta të mëngjesit, ndërsa ato ditore do të jenë në rritje graduale.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments