Friday, June 2, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeShëndetësiKy është ilaçi më i mirë për dhimbjen e fytit që j’ua...

Ky është ilaçi më i mirë për dhimbjen e fytit që j’ua liron menjëherë

Metoda që prezantojmë më poshtë do ju ndihmojë të kaloni shpejt dhimbjet e fytit me përbërës tërësisht natyralë
Mjaltë dhe qumësht
Përbërësit:
1 gotë qumësht
1 lugë mjaltë
½ lugë kafe kanellë
¼ lugë kafe piper
Përgatitja:
Merrni një gotë me qumësht dhe brenda shtoni mjaltin, kanellën, piperin. Konsumojeni në gllënjka të vogla. Prania e triptofanit në qumësht do ju ndihmojë në uljen e enjtjes së fytit dhe do të largojë brenda një kohe të shkurtër dhimbjet.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments