Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKy është arbitri për ndeshjen finale të Kupës, Struga Trim Lum -...

Ky është arbitri për ndeshjen finale të Kupës, Struga Trim Lum – Makedonija GJ.P

FFM ka caktuar arbitrin kryesor, por edhe ndihmësit e tij për ndeshjen finale të Kupës, në të cilën skuadra jonë, Struga Trim Lum, do të luaj për herë të parë në histori. Kundërshtari ynë në këtë ndeshje shumë të rëndësishme, do të jetë skuadra shkupjane e Makedonija GJ.P.

Takimi në fjalë në program është me datë 20 maj, ndërsa Komisioni i garave pranë Federatës së Futbollit të Maqedonisë, ka vendosur që të njëjtin t’ia besojë arbitrit shkupjan, Igor Stojçevski.

Ky i fundit neve si skuadër na ka referuar në gjithsej 15 ndeshje, ku kemi regjistruar 4 fitore, 8 barazime dhe 3 disfata.

Nëse i referohemi edicionit aktual, si në kampionat, ashtu edhe në kuadër të Kupës, ndeshja e së shtunës do të jetë e 5-ta që Stojçevskin do e kemi si arbitër kryesor në ndeshjet tona, e ku mund të themi se ishim me fat, pasi në 4 ndeshjet e deritanishme, kemi një bilanc prej 3 fitoreve dhe një barazimi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments