Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKuvendi i ASH-së vendosi/ Sela dhe Ahmeti bashkohen në “Frontin Europian”

Kuvendi i ASH-së vendosi/ Sela dhe Ahmeti bashkohen në “Frontin Europian”

Sapo ka votuar Kuvendi i ASh-së që ti bashkohet Frontit Europian. Siç mëson TS, ASH-ja e Ziadin Selës do të fitoj 4 deputet të sigurtë në Frontin Europian.

Pas pak në TS do të mësoni të gjitha detajet ku edhe Ziadin Sela do të flas në lidhje me bashkimin me Ali Ahmetin./TS/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments