Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovëKulla e Jasharajve disa dite pas lufte (VIDEO)

Kulla e Jasharajve disa dite pas lufte (VIDEO)

 Ja si  ishte Kulla e Jasharajve dhe varrezat e deshmoreve disa dite pas luftes se vitit 1999 (Video)

http://www.youtube.com/watch?v=FlShTFGzBo0&t=93

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments