Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKujdes/Mos kalo në të kuqe në rrugën që ndërtohet në magjistralen Strugë-Qafethanë,...

Kujdes/Mos kalo në të kuqe në rrugën që ndërtohet në magjistralen Strugë-Qafethanë, policia ju dënon (FOTO LAJM)

Kujdes/Mos kalo në të kuqe në rrugën që ndërtohet në magjistralen Strugë-Qafethanë, policia ju dënon.

Luten që shoferët të respektojnë shenjat e komunikacionit në rrugën që ndërtohet në magjistralen Strugë-Qafethanë, dhe mos të pengojnë punimet në këtë zonë dhe haosin që mund të krijojnë.

Ata të cilët nuk respektojnë shenjat e komunikacionit, respektivisht semaforin që është i vendosur përkohësisht si pasojë e punimeve, organet policore do tju dënojnë ashpër.

Shpëto jetë, respekto veten dhe familjen.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments