Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKujdes/Katër shoferë nga Struga u gjobitën për tejkalim shpejtësie

Kujdes/Katër shoferë nga Struga u gjobitën për tejkalim shpejtësie

Më datë 07.09.2023, nga ora 15:00 deri në ora 20:00 në zonën e SPP- Ohër, janë ndërmarrë kontrolle të intensifikuara të trafikut rrugor.

-Njëkohësisht, nga efektivët e policisë janë konstatuar dhe sanksionuar 37 drejtues mjetesh që drejtonin mjete motorike me shpejtësi më të madhe se shpejtësia e lejuar. Prej tyre 16 në Ohër, 4 në Strugë, 14 në Kërçovë dhe 3 në Dibër, njofton SPB-Ohër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments