Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKufiri mbi Strugë bashkon bjeshkatarët e Strugës me ata të Shqipërisë (FOTO)

Kufiri mbi Strugë bashkon bjeshkatarët e Strugës me ata të Shqipërisë (FOTO)

Sot kaluam një ditë mjaft te veçantë, ku në afërsi të majës Tri shillka u takuam me klubet tona mike nga Shqiperia AST ELBASANI me drejtues Artur Guni
si dhe Shebenik-Jablanica National Park me drejtues Fatmir Brazhda
Së bashku simbolikisht treguam se malet nuk janë barriera por pikat e takimit midis fqinjëve..

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments