Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKrisje e madhe në ASH/ Ziadin Sela: Kryetar rrjetesh sociale si Taravari...

Krisje e madhe në ASH/ Ziadin Sela: Kryetar rrjetesh sociale si Taravari nuk i duhet ASH-së

Kryetari i kuvendit it të ASH-së, Ziadin Sela mbajti press konferencë për media ku flet rreth ngjarjeve të fundit në ASH.

Ziadin Sela tha se të shtunën thirret Kuvendi i partisë në të cilën do të merret në pyetje kryetari i cili sipas tij, ka dy muaj që nuk ka thirr në mbledhje organet e ngushta të partisë. Sela tha se Taravari bëri pabesi pasi u paraqit përmes Facebook me deklaratë tjetër.

“Me pabesinë më të madhe dhe për zhgënjim më të madh timin na u paraqit me status në fb. Kryetar rrjetesh sociale nuk i duhet ASH-së. Të shtunën të thirret, dhe e thërras publikisht, pikë e rendit të ditës do të jetë përgjegjësisë për kryetarin e partisë”, tha Sela.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments