Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKomunalja e Strugës vazhdimisht pastron rrugët dhe trotuaret nga bora (FOTO)

Komunalja e Strugës vazhdimisht pastron rrugët dhe trotuaret nga bora (FOTO)

Ekipet e NP Komunale Strugë punojnë në vazhdimësi në terren për pastrimin e borës në qendër,nëpër mole dhe nga një pjesë e trotuareve të Qytetit të Strugës.
Nesër aksioni do të vazhdojë me ngritjen e borës nga qendra dhe ma pastrimin e borës nga trotuaret.NP-Komunale-Strugë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments