Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKomunalja e Strugës: Ne përkujdesemi çdo ditë për pastrimin e çdo rruge...

Komunalja e Strugës: Ne përkujdesemi çdo ditë për pastrimin e çdo rruge dhe rrugice (FOTO)

Ekipet tona vazhdimisht përkujdesen për pastërtinë e çdo rruge e rrugice të Komunës së Strugës.

Çdo ditë nga orët e hershme këto ekipe mund t’i shihni në aksione nëpër lagje të ndryshme, e ne sot i takuam në rr.Partizanska per rreth Bregut te Liqenit, por edhe ne çdo cep te qytetit tone”. Këto pamje që po ju transmetojmë janë nga puna e tyre në terren, për të cilën punë meritojnë respektin më të madh.

🍁Aksionet si këto të sotmet janë të çdo ditë në mbarë territorin e komunës tonë të ♥️, sepse mirëmbajtja e mjedisit të pastër dhe të shëndoshë është gjithmonë prioritet i yni.

#bashkpernjestrugemetepaster
—————————
NP.KOMUNALE-Strugë

🧹🗑 ✅ Нашите тимови постојано се грижат за чистотата на секоја улица и уличка на општина CTPYГA.

Секојдневно од раните утрински часови можете да ги видите овие екипи во акција во различни населби, а денеска ги сретнавме во yл.партизанска И во секој дел од градот“. Овие слики кои ви ги пренесуваме се од нивната работа на терен, за која работа заслужуваат најголема почит.

🍁Ваквите акции како денешните се секојдневни на целата територија на нашата општина ♥️ затоа што одржувањето на чиста и здрава животна средина е секогаш наш приоритет.

#Запоцистаструга

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments