Sunday, June 4, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiKomunalja e Strugës me apel për qytetarët

Komunalja e Strugës me apel për qytetarët

Apel nga ndermarja publike Komunale Struge.

Ndermarja publike Komunale, Apelon deri te gjith qytetaret e Struges me rrethine qe te mos I demtojne zbukurimet e vitit te ri qe vendosen neper qytet, per arsye se rrezikojne veten dhe te tjeret nga goditja elektrike, perkunder kesaj qytetit I jepet edhe nje pasqyre e keqe, gjat festave te fund vitit.

Ky Apel vin ne saj te vitit te kaluar ku qytetaret deshmuan per demtimin e pishes ne qender te qytetit, vjedhjen e disa llampave ndricuese, keputjen e kabllove dhe menyra tjera te demtimit, per fat te keq e njejta gje po ndodh edhe sivjet ku deshmojn pamjet e tyre.

Ky zbukurim behet per te gjith qytetaret per hir te nderrimit te motive

Sic behet ne te gjith vendet tjera ne bot.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments