Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriKombëtarja shqiptare sot luan një nga dy “finalet” për t’u kualifikuar në...

Kombëtarja shqiptare sot luan një nga dy “finalet” për t’u kualifikuar në Euro 2024

Shqipëria sot nga ora 18:00 do të ndeshet me Moldavinë në njërën nga dy “finalet” e mbetura në kuadër të kualifikimeve të “Euro 2024”.

Kuqezinjve iu duhet vetëm një pikë nga ky takim në mënyrë që të kualifikohet në Kampionat Evropian për herë të dytë në histori të kombëtares.

Aktualisht, Shqipëria gjendet në vendin e parë me 13 pikë, Çekia në pozitën e dytë me 11 pikë, Polonia në vendin e tretë me 10, Moldavia në vendin e katër me nëntë pikë dhe Ishujt Faroe në vendin e fundit me vetëm një pikë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments