Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKomandant Hoxha: Me gjakun e Ziadin Selës ra regjimi, pa të dështon...

Komandant Hoxha: Me gjakun e Ziadin Selës ra regjimi, pa të dështon Zaevi

Xhezair Shaqiri

Ndryshimi i regjimit kriminel ne nje regjim shpresedhenes erdhi me gjakun e Ziadin Seles.

Nese ai largohet nga kjo qeveri dmth se Zaevi apo mandatari i qeverise se re e ka veshtire te udheheq vendin nga presioni i krimineleve te VMRO-se.

Z Selen une mund edhe ta kritikoj per disa gabime te tij, po haku duhet dhene, kjo qeveri pa Selen veshtire se dote kete prosperitet.

Zaevi nese i largon ata te cilet i shkuan mbrapa diten me kritike dhe avanson nendeget e vmro ateher e ardhmja dote surprizon me probleme

Veq thash.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments