Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKolona të gjata në Frëngovë nga aksidenti në rrugën Strugë-Qafethanë (FOTO)

Kolona të gjata në Frëngovë nga aksidenti në rrugën Strugë-Qafethanë (FOTO)

Sapo ka ndodhur një aksident me makinë në rrugën Strugë-Qafethanë,më saktësisht në Frëngovë, raporton Struga Ekspres.
Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar.
Ky aksident ka sjellë edhe bllokimin e rrugës Strugë-Qafethanë, dhe si pasojë janë krijuar kolona të gjata qindra metra, ku më pas makinat kanë mundur të kalojnë vetëm nga një korsi.
Organet policore gjenden në vendin e aksidentit.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments