Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKoha sot në RMV

Koha sot në RMV

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me diell. Në orët e pasdites do të ketë kushte për reshje shiu dhe bubullima. Do të fryj dhe erë mesatare nga drejtimi jug-lindor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 deri në 9, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 17 deri në 22 gradë, shkruan Alsat.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments