Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKoha sot është me diell

Koha sot është me diell

Moti sot kryesisht me diell dhe i ngrohtë, do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri në 9, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 22 deri në 28 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperatura minimale do të ulet në 6, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 28 gradë Celsiusë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments