Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKoha sot është me diell

Koha sot është me diell

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira lokale të ulëta deri në mesatare.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor, më e theksuar në pjesët lindore. Temperaturat do të lëvizin nga 1 në 29 gradë.

Në Shkup do të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla dhe me erë të dobët deri mesatare nga veriu. Tempetatura minimale do të jetë 6 gradë, ndërsa maksimalja 28 gradë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments