Friday, March 24, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiKoha sot

Koha sot

Moti sot në vend do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, ndërsa në vendet malore do të ketë reshje të borës.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës verilindore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin do të lëvizin prej 2 deri 7, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 4 deri 9 gradë celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments