Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKoha sot

Koha sot

Moti sot në vend do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, ndërsa në vendet malore do të ketë reshje të borës.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës verilindore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin do të lëvizin prej 2 deri 7, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 4 deri 9 gradë celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments