Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKoha sot

Koha sot

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me periudha dielli, nëpër fushëgropa të caktuara me mjegull dhe ftohtë. Kah fundi i ditës në pjesët perëndimore, ndërsa gjatë natës edhe në pjesët tjera, do të ketë reshje lokale të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus dy deri në 11 gradë, ndërsa ajo e ditës prej gjashtë deri në 12 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot me vranësira të ndryshueshme dhe me periudha dielli. Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri në minus tre, ndërsa e ditës deri në gjashtë gradë Celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments