Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKjo është studentja e shkëlqyer nga Ohri e cila u zgjodh senatore...

Kjo është studentja e shkëlqyer nga Ohri e cila u zgjodh senatore në UEJL (FOTO)

Alma Kaleci, studentja e shkëlqyer nga Ohri, fiton votën e shumicës në zgjedhjet e sotshme për senatore në UEJL. Studentët në studime master pranë fakultetit të Biznesit dhe Ekonomisë ia dhanë fitoren kandidates nga viti i dytë, dega Menaxhment. Alma grumbulloi dyfishin e votave ndaj kundër kanditatëve të saj, si përfaqësuesja më e re në Parlamentin Studentor të UEJL.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments