Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKidnapohet një person në Strugë

Kidnapohet një person në Strugë

N.B. nga fshati Bogovinjë të Tetovës, ka denoncuar rastin se A.A. (52) nga Zherovjani është kidnapuar, pasi që paraprakisht ishte denoncuar si i humbur, njoftoi zëdhënësi i Policisë së Tetovës, Marjan Josifovski.

Në telefonin e N.B. kanë arritur SMS nga persona të panjohur se A.A. dhe vetura e tij janë mbajtur në Strugë dhe se nuk do ta lëshojnë, respektivisht nuk do ta kthejnë veturën, pa mos iu dhënë para në vlerë prej 4.000 euro. Pas pak kanë kërkuar edhe 4000 euro të tjera”, ka thënë mes tjerash Josifovski.

Ai theksoi se policia po ndërmerr gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments