Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShëndetësiKëto janë shenjat e prezencës së gurëve në veshka

Këto janë shenjat e prezencës së gurëve në veshka

Dhimbjet dhe faktorët që ndikojnë në urinim jo normal janë shenjat kryesore.
Gurët në veshka shkaktojnë dhimbje serioze, për shkak se ngujohen në traktin urinar.

Në vazhdim po ju paraqesim gjashtë shenja të prezencës së gurëve në veshka.

1. Dhimbje abdominale ose në shpinë

2. Ndryshim i ngjyrës së urinës

3. Urinim i shpeshtë dhe me dhimbje

4. Simptoma të ngjashme me gripin

5. Gjak gjatë urinimit

6. Infeksione në traktin urinar

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments