Monday, April 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKëto janë qytetet me ajrin më të ndotur në Maqedoni

Këto janë qytetet me ajrin më të ndotur në Maqedoni

Ajri në Shkup, Tetovë dhe Manastir edhe këtë mëngjes ishte I ndotur.
Stacionet matëse edhe këtë mëngjes regjistruan nivel të lartë të thërmiave PM10. Në Shkup vendbanim më i ndotur është Lisicja.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments