Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKëto janë drejtorët e rinj në Klinikën e Shkupit

Këto janë drejtorët e rinj në Klinikën e Shkupit

Janë shkarkuar drejtorët e dy klinikave në Shkup. Sipas informacioneve që sjell Nova, nga posti i drejtorit të klinikës së sëmundjeve të veshit, hundës dhe fytit është ndëruar Gabriella Kopaceva Barsova, dhe në vendin e saj është emëruar Jane Netkov.
Gjithashtu është ndërruar edhe drejtori i klinikës së kirurgjisë për fëmijë Risto Simeonov dhe në vend të tijin është emëruar Lazar Todoroviq.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments