Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKatër struganëve të dehur u merren lejet e makinës

Katër struganëve të dehur u merren lejet e makinës

Me datë 08/09.07.2023 nga ora 23.00 deri në orën 05.00, janë kryer kontrolle të intensifikuara në komunikacion në zonën e SPB -Ohër.

Zyrtarët policorë kanë gjobitur 24 vozitës të cilët drejtonin mjete motorike nën ndikimin e alkoolit (Ohër-15, Strugë-04, Kërçovë-04, Dibër-01). Ata janë përjashtuar menjëherë nga qarkullimi, u janë konfiskuar dokumentet e drejtimit dhe u janë dorëzuar urdhërpagesat përkatëse.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments