Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKatër strugan akuzohen për vjedhje armësh dhe parash

Katër strugan akuzohen për vjedhje armësh dhe parash

Si rezultat i dyshimit të arsyeshëm për konsumimin e veprës penale ‘’Vjedhje të rëndë’’Stacioni policor I Dibrës ka ngritur padi penale ndaj katër qytetarëve nga fshati Llabunishtë I Strugës.Të dyshuarit veprën penale e kanë kryer më 8 nëntor të vitit 2016 në shtëpinë e qytetarit në fshatin Novak në Komunën e Qendër Zhupës ku forcërisht ishin future nëpërmjet dritares..Të akuzuarit kishin arritur të vjedhin një pushkë gjuetie ‘’Bereta’’si dhe një revolver ‘’Zastava’’të cilat I dëmtuari I kishte me leje.Përvec armëve të dëmtuarit kishin marr edhe një sasi plumbash të llojeve të ndryshme si dhe 1300 euro.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments