Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniKasami: Ne jemi opozitë e vërtetë, ASH dhe Alternativa kanë qenë pjesë...

Kasami: Ne jemi opozitë e vërtetë, ASH dhe Alternativa kanë qenë pjesë e pushtetit

Sonte në emisionin Click Plus në TV21 Bilall Kasami ka folur rreth situatës aktuale politike dhe kombinimet e mundshme të Lëvizjes BESA pas tradhtisë që ia bëri kreu i ASH-së Ziadin Sela duke koalicionuar me një parti të pushtetit si Alternativa.

Kasami ka deklaruar se BESA nuk ka qenë asnjëherë pjesë e pushtetit, prandaj është opozitë e vërtetë, ndërsa ASH dhe Alternativa kanë shijuar pushtetin dhe ndoshta kjo është arsyeja që ata vrapojnë për pushtet.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments