Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKasami i bindur: Rexhepi ka qenë dhe është i ndaluar

Kasami i bindur: Rexhepi ka qenë dhe është i ndaluar

I pari i Lëvizjes Besam tashmë edhe kryetar i Komunës së Tetovës, Bilall Kasami, vazhdon të jetë i bindur se deputeti nga radhët e partisë së tij, Kastriot Rexhepi, ka qenë i ndaluar ditën që pritej të votohej mosbesimi ndaj Qeverisë, shkruan Alsat.

Kasami, këtë koment e bëri në emisionin Programi 200, ku po ashtu tha se e gjithë ajo situatë është e organizuar nga strukturat shtetërore.

“Për mua edhe mëtutje është një situatë e organizuar nga struktura shtetrore. Deputeti ka qenë i ndaluar që ditën e votimit të mosbesimit të Qeverisë, të mos marrë pjesë në votim. Deputeti ka qenë i ndaluar dhe vazhdon të jetë i ndaluar që ta thotë atë të cilën ai e mendon”, tha ai./ Alsat.mk

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments