Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaKarikatura e pergjakur

Karikatura e pergjakur

Nuk ka terrorizem perderisa viktimat jane musliman…Kjo eshte eshte karikatura qe po qarkullon me te madhe neper rrjetet sociale.Morali i kesaj karikature eshte se si mediat nuk i kushtuan shume rendesi kesaj masakre ndaj muslimaneve.U vrane tre njerez musliman dhe kjo nuk u quajt terrorizem dhe po te vriteshin jo musliman nga muslimanet atehere do te quheshte pa dyshim terrorizem dhe mediat do ishin shume te fokusuara ne kete rast-thone shume perdorues te rrjeteve sociale neper bote!

k2

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments