Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKapet me drogë një person nga një fshat i Strugës

Kapet me drogë një person nga një fshat i Strugës

Nga SPB-ja njoftojnë se më 28 Janar 2020, në orën 01:55 në rrugën “Marshal Tito” në Strugës, zyrtarët e policisë nga Stacioni Policor Struga arrestuan 19-vjeçarin D.L. nga fshati Drasllajcë i Strugës.”Gjatë kontrollit të një automjeti u kap dhe u sekuestrua marijuana. Ai u ndalua në komisariat dhe pasi dokumentonte plotësisht çështjen, kundër tij do të ngrihet një raport i duhur” njofton MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments