Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKapet hajduti në Strugë

Kapet hajduti në Strugë

Si rezultat i dyshimit të arsyeshëm për konsumimin e veprave”Vjedhje të rënda”Stacioni policor i Strugës ka paditur 29 vjeçarin nga Struga.

I padituri veprat penale i ka kryer
në fund të muajit mars në një makinë në një hotel dhe objekte afarist .Ai duke përdorur forcën futet në objekte duke vjedhur para.akumulator dhe aparat fiskale.
Në këtë në mënyrë ai në mënyrë të jashtligjshme ka përfituar 34 mijë denarë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments