Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaKapen 53 milionë euro falso

Kapen 53 milionë euro falso

Policia italiane ka sekuestruar 53 milionë euro të falsifikuara në një bodrum në Napoli. Mediat italiane bëjnë të ditur se kjo është shuma më e madhe e parave false të sekuestruara ndonjëherë.

Policia i zbuloi eurot teksa po kontrollonte shtëpinë e 51-vjeçarit Antonio Sgambati, i cili është arrestuar nën akuzat e prodhimit, shpenzimit dhe shpërndarjen e karmonedhave false. Ndërkaq, ishin bërë gati për t’u hedhur në qarkullim, para me prerje qindëshe, pesëdhjetëshe, njëzetëshe dhe dhjetëshe.

Prokuroria e Napolit është në hetim e sipër të kësaj çështjeje për të zbuluar detaje të mëtejshme.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments