/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Kamioni përplas makinën dhe shkakton gjashtë viktima në Turqi (FOTO)
Rajoni, Slider

Kamioni përplas makinën dhe shkakton gjashtë viktima në Turqi (FOTO)

Një aksident me bilanc tragjik ndodhi paraditen e sotme në provincën Konya të Turqisë duke lënë gjashtë të vdekur dhe dy të lënduar.
Mediat turke raportojnë se një kamion i mbushur me plehra kimikë është përplasur me një minibus duke mos i dhënë asnjë shans udhëtarëve.Gjashtë prej tyre ndërruan jetë në vend për shkak të përplasjes së fortë, ndërsa dy të tjerë u dërguan në spital.

Turqia njihet për rrugët e rrezikshme, ku vetëm pak ditë më parë ndodhi një tjetër aksident i ngjashëm me 9 viktima. Kësaj radhe ishte një kamion që përplasi autobusin duke shkaktuar një masakër të vërtetë.

August 27, 2021

error: Content is protected !!
Struga Ekspres